انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش سیاسی نشود
یکشنبه 03 تیر 1397, 18:07

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایمنا؛ نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: طولانی شدن فرایند انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش و گرفتار کردن آن در حوزه مسائل سیاسی منجر به خسارات زیانباری بر پیکر نحیف و آسیب‌پذیر این نهاد انسان ساز خواهد شد.
علیرضا نصر اصفهانی پیش از ظهر امروز (یکشنیه) در سی و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن انتقاد به عدم انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: اقتدار نداشتن مناسب وزیر آموزش و پرورش و همراهی نکردن نمایندگان مجلس و بعضاً کارشکنی هایی که صورت گرفته منجر شده که دستگاه بزرگ تعلیم و تربیت در استان اصفهان نزدیک هفت ماه با سرپرست اداره شود.
وی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط موجود و مشکلات متعدد باید فردی با اطمینان خاطر و ثبات مدیریت، امور آموزش و پرورش استان را اداره کند، افزود: این در حالی است که متأسفانه هنوز اقدام مثبتی صورت نگرفته و فضای حاکم بر این مجموعه نه تنها مطلوب نیست بلکه روز به روز سخت تر و نگران کننده تر می شود.
نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه یقیناً نمایندگان مجلس به هیچ وجه قصد خسارت رساندن به دانش آموزان، فرهنگیان و اولیاء را ندارند، تصریح کرد: اما آنها باید بدانند که طولانی شدن فرایند انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش و گرفتار کردن آن در حوزه مسائل سیاسی منجر به خسارات زیانباری بر پیکر نحیف و آسیب‌پذیر این نهاد انسان ساز خواهد شد.
وی تصریح کرد: پیرو مطالبات فرهنگیان و همچنین با توجه به پیگیری‌های خوب استاندار اصفهان درخواست دارم هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان اقدام شود.
نصر اصفهانی همچنین به مدیریت بهتر باغ رضوان در خصوص دریافت خیرات از خانواده اموات اشاره کرد و گفت: بهتر است زمان مناسبی برای این امر درنظر گرفته شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.