هشدار، مطالبات اصلی مردم در هیاهوی اغتشاش گم نشود
یکشنبه 17 دی 1396, 14:30

 

به گزارش رویش نیوز اغتشاشات و آشوب های کشور با حضور پرشور مردم تمام شد و کشور کم کم حالت عادی به خود گرفته است. اما نباید فراموش شود که مطالبات اقتصادی مردم همچنان به جا است و نباید از آن ها غافل شد هر چند که در برهه ای باعث خوشحالی دشمنان شد.

اما به نظر می رسد که برخی جریانات سیاسی در کشور به نوعی بدشان نمی آید که مطالبات اصلی مردم در این اتفاقات نادیده گرفته شود.

هرچند شکی نیست که جریان معترض به شدت از سوی دشمنان خارجی ملت مورد حمایت بوده اند اما تاکید زیاد بر این موضوع و معرفی کدهای جدید و حتی جالب از خارجی بودن منشا اثر این اتفاقات رویداد خاصی را رقم نمی زند و بیشتر باعث فراموش شدن مطالبات اقتصادی مردم می شود و شاید می توان گفت که دولت حاکم از این امر خیلی هم بدش نمی آید. شناسایی منشا خارجی این حوادث را به سازمانهای اطلاعاتی واگذار کنید تا فراموش نشود که مردم گله مندند و مشکلات اقتصادی دارند.

جریان همسو با دولت نیز رویکرد دیگری در تلاش برای فراموشی مطالبات مردم پیش گرفته است. شانزده اصلاح طلب به تازگی درباره حوادث اخیر تهران و سایر شهرستان‌ها نامه‌ای به قول خود به ارائه راهکار اتفاقات پیش آمده پرداختند اما گویا به جای پیشنهادی برای باز کردن گره از مشکلات مردم، به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند و بدون آنکه به مطالبات اقتصادی مردم توجهی داشته باشند با متهم کردن نظام و ساختارهای آن برخی از مطالبات خود را به‌نام مردم مطرح کرده‌اند. در این نامه همچنین با تکیه بر آزادی آشوبگران تلاش دیگری برای فراموش کردن مشکلات اقتصادی مردم کرده اند.

به نظر میرسد که در حال حاضر همه چیز باید به حاشیه برود و مشکلات اصلی و اقتصادی مردم باید برای کشور اصل قرار بگیرد. این صحبت ها چه درست و چه غلط در حال حاضر جایگاه به مراتب ضعیف تری دارد و نباید موجب تغافل از مشکلات اقتصادی مردم شود

 

 

نظرات

- صحرایی
5ساله اقتصاد دست اصلاح طلبانه وانها باید پاسخگوی مشکلات مردم باشند
1396-10-18 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.